Zbliża się ważna uroczystość, a Ty znów nie wiesz, co kupić w prezencie swojemu facetowi? Niezawodnym pomysłem są męskie perfumy, które łączą w sobie dwie zalety: mają i luksusowy, i użytkowy charakter. Obdarowując faceta pięknym zapachem zrobisz mu dużą przyjemność, zyskując przy tym gwarancję, że będzie regularnie korzystać z prezentu. Pytanie tylko, jakie perfumy wybrać? Mamy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek.

Dlaczego perfumy?

Perfumy rokrocznie znajdują się w pierwszej trójce najchętniej kupowanych prezentów świątecznych (obok książek i ubrań). Oczywiście można nimi obdarować bliską osobę również z dowolnej innej okazji. Co ważne, większość z nas szczerze ucieszy się, gdy otrzyma flakonik perfum znanej marki modowej.

Perfumy, choć przystępne cenowo, nadal uchodzą za upominki wyższej klasy, wręcz luksusowe. Otrzymując taki prezent wiemy, że jego adresat musiał ponieść pewien wysiłek finansowy i poświęcić trochę czasu na wybranie odpowiedniego zapachu. Dzięki temu upominek nabiera dodatkowej wartości.

Perfumy męskie to zawsze trafiony prezent, zwłaszcza z punktu widzenia panów, którzy dbają o swój wizerunek, chcą czuć się pewnie i atrakcyjnie w sytuacjach towarzyskich i mają świadomość, jak wiele w ich ocenie przez innych może zmienić dobrze dobrany zapach. Jeśli więc chcesz podarować swojemu facetowi coś, co na pewno go ucieszy i będzie przez niego używane na co dzień, to bez zastanowienia postaw na perfumy.

Jaki zapach wybrać dla swojego faceta?

Wybór męskich perfum nie może być oczywiście kwestią przypadku. Nie sugeruj się tutaj ani marką modową, ani ceną czy popularnością danego zapachu. Perfumy muszą pasować do noszącego je faceta tak pod względem charakterologicznym, jak i pory roku czy nawet pory dnia.

Jeśli chcesz zachować prezent w tajemnicy, to dyskretnie sprawdź, jakich perfum Twój facet używa obecnie i poszukaj czegoś o podobnej kompozycji zapachowej. Możesz oczywiście zdać się na własną intuicję i wrażliwość, kupując mu perfumy, które w Twojej ocenie będą lepiej do niego pasować.

Rada

Przed zakupem perfum online warto wybrać się do stacjonarnej perfumerii i porównać kilka wstępnie wybranych zapachów „na żywo”. Sam opis kompozycji zapachowej to za mało, aby móc rzetelnie ocenić jakość perfum.

Ile kosztują dobre perfumy męskie?

Od razu uspokajamy, że perfumy nie są propozycją prezentową zarezerwowaną wyłącznie dla osób dysponujących sporym budżetem. Bardzo przyjemny, trwały zapach, sygnowany przez znaną markę modową, możesz kupić już od około 100-120 złotych za 100-mililitrowy flakonik.

Oczywiście perfumy należą do kategorii produktów luksusowych, stąd sky is the limit – bez problemu znajdziemy wielokrotnie droższe zapachy, które warto rozpatrywać, jako prezenty na wyjątkowe okazje, na przykład okrągłe urodziny, osiągnięcie dużego sukcesu zawodowego etc.

Jeśli celujesz w męskie perfumy znanej marki, o bardzo atrakcyjnej kompozycji zapachowej, dodające prestiżu noszącemu je facetowi, a jednocześnie masz dość ograniczony budżet, to poluj na promocje. Najłatwiej o nie w drogeriach i perfumeriach internetowych, które regularnie organizują też wyprzedaże perfum.

Znajdź męskie perfumy w sam raz na prezent

Ostatnią, ale wcale nie najmniej istotną wskazówką, jest ta, aby kupować perfumy od zaufanych sprzedawców. Nie daj się skusić niewiarygodnie niską ceną, która może sugerować, że masz do czynienia z falsyfikatem.

Pamiętaj!

Perfumy należą do czołówki najczęściej podrabianych produktów na świecie. Dziś podróbkami handluje się przede wszystkim na portalach ogłoszeniowych i aukcjach internetowych oraz w mediach społecznościowych.

Chcąc uniknąć ryzyka i zyskać pewność, że Twój facet otrzyma oryginalne perfumy czołowej marki modowej, sprawdź ofertę Super Drogerii. Znajdziesz w niej kilkadziesiąt męskich zapachów pochodzących z oficjalnej dystrybucji i świeżego rozlewu, w dodatku dostępnych w naprawdę atrakcyjnych cenach, o czym możesz się przekonać zaglądając na stronę https://www.super-drogeria.pl/pl/menu/perfumy-meskie-218.html.