Portal OTOMOTO.pl przyznał nagrody w konkursie „Liderzy Jakości”, w którym wyróżniono Poleasingowe.pl za wysoką jakość prezentacji pojazdów w kategorii samochodów dostawczych i osobowych. Tym samym, marka została doceniona za swoje zaangażowanie w oferowanie klientom produktów poleasingowych o najwyższej jakości.

To wyróżnienie i uznanie ekspertów za zaangażowanie w tworzenie jakościowych ogłoszeń ma dla nas ogromne znaczenie. Pokazaliśmy, że jako hurtownicy potrafimy dorównać standardom detalicznym, osiągając równie efektywną sprzedaż w kanale aukcyjnym jak przy sprzedaży salonowej. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, a naszym partnerom za długoletnią współpracę. To dla nas dodatkowy bodziec do dalszego doskonalenia naszych usług. – mówi Łucja Kałos, managerka marketingu Poleasingowe.pl.

Inicjatywa „Liderzy Jakości OTOMOTO” adresowana jest do sprzedawców profesjonalnych, którzy mieli możliwość zgłaszania swoich ofert w pięciu kategoriach: samochody osobowe i dostawcze, motocykle, części zamienne, maszyny ciężkie oraz pojazdy elektryczne. Konkurs zgromadził ponad 1500 zgłoszeń, a spośród nich wyłoniono 100 nominowanych do głównej nagrody, po 20 z każdej kategorii.

Celem konkursu jest motywowanie sprzedawców z OTOMOTO do nieustannego ulepszania jakości swoich ogłoszeń. Doskonale przygotowana oferta – z odpowiednimi zdjęciami, dokładnym i wiarygodnym opisem oraz kompletnymi informacjami – nie tylko zwiększa szanse na sprzedaż i przyczynia się do rozwoju firmy, ale także buduje zaufanie wśród potencjalnych nabywców, zachęcając ich do kontaktu i finalizacji transakcji.