Wiele osób, rozpoczynających swoją przygodę ze światem tatuażu wybiera niewielki wzór, który umieszcza właśnie na przedramieniu. Dlaczego to miejsce jest aż tak popularne? To proste! Tatuaż na przedramieniu może stanowić niezwykłą ozdobę, nawet jeżeli jego wielkość nie jest zbyt okazała. Ponadto takie miejsce umożliwia łatwą pielęgnację i zachowanie odpowiednich zasad higieny, dzięki którym gojenie będzie przebiegać szybciej. Wzory tatuaży zdają się być nieograniczone, a nowe pomysły zachwycają swoją estetyką i pięknem. Jaki wzór sprawdzi się w przypadku takiego malunku? Sprawdźmy! 

Pierwszy tatuaż na przedramieniu 

Jeśli właśnie planujesz wykonać u sobie niezwykłą pamiątkę, która zostanie z Tobą na całe życie to zapewne zastanawiasz się jaki wzór byłby najbardziej odpowiedni. Tą decyzję musisz podjąć samodzielnie, jednak zanim to się stanie przekonaj się jakie zalety mają mniejsze i większe tatuaże. 

  • tatuaż niewielkich rozmiarów – wybór wzoru, który nie zajmie dużo miejsca na ręce to bardzo dobra propozycja dla młodych ludzi. Dzięki niewielkiej dekoracji każdy z nas może podkreślić swoją niezależność, charakter, a także zyskać element, który znacząco wyróżnia nas z tłumu. Kilkucentymetrowe tatuaże pozwalają także na dokonywanie ewentualnych zmian w przyszłość. Za pomocą laserowego usuwania tatuaży łatwiej jest wyeliminować niewielkie malowidło, niż znacznych rozmiarów rysunek. Ponadto niewielkie tatuaże możemy dowolnie przyozdabiać, jeżeli więc z biegiem czasu dojdziemy do wniosku, że „czegoś nam w nim brakuje” to bez trudu dodamy dodatkowe elementy i stworzymy niepowtarzalne dzieło; 
  • duży tatuaż na przedramieniu – to także ciekawa propozycja dla osób posiadających zdecydowany i dokładnie opracowany plan tatuażu. Duże wzory są niezwykle charakterne, ukazują ciekawą symbolikę i dają ogromne pole do popisu tatuatorowi. Decydują się na większy wzór możemy stworzyć niezwykłe dzieło, które na każdym będzie robiło piorunujące wrażenie. Oprócz tego duży tatuaż, umieszczony na przedramieniu, stanowi doskonałą podstawę do stworzenia całego rękawa i udekorowania ręki nietuzinkowymi malowidłami. 

Najpopularniejsze wzory tatuaży 

Ostatnimi czasy moda potrafi nas zaskakiwać. Do najbardziej pożądanych wzorów bez trudu zaliczymy motyw lasu, roślin, zwierząt, a także kwiatów. Wiele osób decyduje się także na tatuaż przedstawiający postacie mitologiczne, literackie czy też bohaterów gry. Wybierz to, co najlepiej oddaje Twój charakter i ciesz się świetną ozdobą, która nigdy Ci się nie znudzi!