Toyota Kraków, czyli łatwa wymiana samochodu na nowy

W przyzwoitym salonie Toyoty można załatwić wiele spraw. Od zakupu, poprzez serwis aż po skuteczną wymianę starszego modelu na nowy. W niniejszym artykule skupimy się na tym, jak sprawa wygląda w krakowskich salonach oraz gdzie je znaleźć na mapie.

Wymień auto na lepszy model

Po co użerać się na rynku wtórnym, skoro bezpośrednio w salonie można dokonać komfortowej wymiany swojego Japończyka? Salon Toyota Kraków bez zbędnych niedogodności oceni stan techniczny pojazdu. Na tej podstawie określi jego realną wartość, która posłuży do ubicia targu. Klient w tym czasie może udać się na jazdę próbną, aby porównać jakieś auto w wersji niehybrydowej HYBRID, dajmy na to, z jego w pełni hybrydowym odpowiednikiem. Gdy wróci, będzie można przejść do rozmów o zamianie. Niejeden krakowianin już z tego skorzystał i dziś jeździ po mieście nowoczesną Toyotą Corollą Cross na przykład.

Toyota Corolla Cross

To wytworny SUV, który jest też bardzo praktyczny. Model umożliwia dostosowanie swojej przestrzeni do liczby pasażerów oraz bagażu, ponieważ kanapa jest i składana, i dzielona. Więcej miejsca oznacza więcej komfortu podczas długich wypadów w Tatry czy do Chorwacji. Dwustrefowa klimatyzacja również pomoże osiągnąć wysoki poziom wygody.

Podwyższona pozycja za kierownicą oraz elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego to z kolei ukłon w stronę kierowców. Inżynierowie Toyoty wiedzą, że rodzinne wakacje mogą być męczące, w związku z czym postanowili nieco polepszyć jakość prowadzenia. To oczywiście dotyczy też aspektów mechanicznych. W salonach Toyota Kraków można to sprawdzić samemu. Nowsza obsługa przyśpieszenia (0 do 100 km/h w 8,1 sekundy) oraz inteligentny napęd 4×4 sprawdzą się zwłaszcza podczas niepogody. A zima zbliża się szybko…

Jednak największą zaletą Corolli Cross jest fakt, że model istnieje z napędem hybrydowym piątej generacji. To połączenie benzyniaka 197 KM z sercem całkowicie elektrycznym, które posiada 113 koni, jak i 206 Nm momentu obrotowego. W rezultacie tego połączenia nowa Toyota Corolla Cross osiąga imponująco niskie spalanie, któremu inne SUVy z tej kategorii wagowej nie są w stanie dorównać.

Gdzie wymienić Toyotę w Krakowie?

Toyota Romanowski Kraków, ul. Zakopiańska, to autoryzowany dealer w Krakowie. Ale jest również Nowa Huta, a tam salon Toyota Kraków przy Alei Pokoju, gdzie można i wymienić samochód na nowy, i sprawdzić ekonomiczne maszyny z napędem na cztery koła w wersji hybrydowej. Toyota Motor Poland LTD jest w końcu niezaprzeczalnym liderem tego segmentu motoryzacji. Czemu ktoś miałby jej nie ufać?