Strzelnice cieszą się coraz większa popularnością. Na tego typu formę spędzania wolnego czasu decydują się nie tylko pasjonaci militariów, ale także osoby poszukujące wrażeń i przygód. Coraz częściej na obiektach strzeleckich organizowane są wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne czy przyjęcia urodzinowe. Popularyzacja strzelnic sprawiła, że branża uległa pełnej profesjonalizacji, dzięki czemu każdy może sprawdzić swoje umiejętności w bezpiecznej atmosferze. Jak kształtują się ceny na strzelnicach w Krakowie?

Ceny na krakowskich strzelnicach. Który obiekt wybrać?

W Krakowie znajdziemy kilka obiektów tego typu. Jako przykład może wziąć Cracow Shooting Academy. Jest to jedna z najlepszych i największych strzelnic w całej Małopolsce. Cracow Shooting Academy oferuje aż siedem pakietów strzeleckich do wyboru. Cena pakietu zawiera kompleksową obsługę instruktorską, jak również wyposażenie w postaci okularów ochronnych oraz słuchawek strzeleckich. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Cena za osobę kształtuje się od 140 zł do 400 zł. To najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących przetestować strzelanie z różnych rodzajów broni w przystępnej cenie. Każdy z pakietów strzeleckich zawiera szeroki wybór broni – możemy sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z broni krótkiej, długiej, a nawet historycznej. Istnieje także możliwość bonu na wybrany pakiet strzelecki. To doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub wieczoru kawalerskiego.

Strzelnica Kraków – ceny i zawartość wybranych pakietów

W najmniejszym pakiecie Basic mamy okazję postrzelać z a amerykańskiego pistoletu Colt 1911, czechosłowackiego pistoletu maszynowego Scorpion czy z austriackiego karabinu Glock. Łącznie do dyspozycji mamy 25 strzałów. Cena pakietu to 140 zł. Inwestując 100 zł więcej, możemy wybrać pakiet Premium+. Wówczas mamy do dyspozycji strzelbę, kałasznikowa, pistolet krótki glock oraz Uzi – łącznie 40 strzałów. Broń tego typu jest doskonale znana wszystkim fanom kina akcji, militariów oraz gier komputerowych. Największy z pakietów – Badass – kosztuje 400 zł. Osoby, które zdecydują się na jego zakup, mają okazję postrzelać z rewolweru, kałasznikowa, karabinu AR-15, Uzi, pistoletu krótkiego Glock oraz strzelby. Łącznie do dyspozycji mamy 70 strzałów, dzięki czemu możemy dobrze poznać mechanizm strzału każdego typu broni.

Jak widzimy ceny strzelnicy w Krakowie są bardzo atrakcyjne – zwłaszcza biorąc pod uwagę rozbudowany arsenał Cracow Shooting Academy. Co ważne w obiekcie wykorzystuje się tę samą broń, która na co dzień wykorzystywana jest przez wojsko lub policję. Nie są to wiatrówki ani repliki ASG, a prawdziwa broń sportowa i bojowa. W zależności od zainteresowań możemy także stworzyć własny pakiet strzelecki. Konieczna wówczas jest rezerwacja wybranej broni. Jeśli nigdy wcześniej nie byliśmy na strzelnicy – dobrym rozwiązaniem jest wybór mniejszego pakietu strzeleckiego, który pozwoli nam przełamać wewnętrzny strach. Oczywiście nie musimy się martwić, że będziemy zmuszeni do samodzielnej obsługi broni.

Każda osoba odwiedzająca Cracow Shooting Academy rozpoczyna swój pobyt od przeszkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz podstawowej obsługi broni. Instruktor towarzyszy nam przez cały czas, oferując wskazówki i odpowiadając na wszelkie pytania. To ważne, zwłaszcza jeżeli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę ze strzelectwem. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zabrali ze sobą osobę towarzyszącą. To świetny pomysł na wspólne wyjście z przyjaciółmi, niezależnie od tego, w jakim wieku jesteśmy!