Wygolone boki, połączone z dłuższą górą, cieszą się ogromną popularnością, która stale przybiera na sile. Prostota i funkcjonalność, wynikająca z takiego uczesania przyciąga do siebie coraz większe grono osób. Panowie, za pomocą takich stylizacji, mogą skutecznie wpłynąć na swoją charyzmę, a także delikatnie uwydatnić swoje atuty. Przekonaj się jak wygolone boki fryzury męskie krótkie mogą zmienić Twój styl i zmienić Twoje rysy twarzy. 

Komu pasują wygolone boki fryzury męskie krótkie? 

Ten element uczesania z całą pewnością zaspokoi potrzeby niemal każdego pana. Szeroki wachlarz możliwości uczesania, wynikający z dobrze zaplanowanego strzyżenia, oferuje dopasowanie odpowiedniej stylizacji praktycznie do każdego kształtu twarzy. Osoby o owalnej głowie powinny decydować się na krótkie boki, połączone z dłuższą, postawioną górą. W ten sposób można wydłużyć swoją twarz i nadać sobie zupełnie nowego wyrazu. Lekkie uniesienie dłuższych kosmyków włosów nie wymaga nadmiernej pielęgnacji i specjalnych zabiegów, wykonywanych na co dzień. 

Podłużna, proporcjonalna twarz to prawdziwe pole do popisu dla krótkich boków. Przy tym kształcie twarzy rewelacyjnie sprawdzi się zarówno estetyczny kucyk, umiejscowiony na  czubku głowy, jak i dopasowania grzywka, zaczesana na wybrany bok. Taka stylizacja, połączona z dobrze dopasowaną i wypielęgnowaną brodą potrafi uwydatnić u każdego mężczyzny prawdziwą elegancję, klasę i dbałość o najmniejszy detal. 

Panowie obdarzeni kwadratowym kształtem twarzy z całą pewnością docenią fryzurę opierającą się na krótszych bokach i górze zaczesanej do tyłu. Ten sposób uczesania doskonale pasuje niemal do każdej okazji i rewelacyjnie wpisuje się w kanony współczesnej mody. Podczas wyboru tej fryzury powinniśmy zwrócić uwagę na długość naszych włosów. Aby końcowy efekt mógł zapierać dech w piersiach, poszczególne pasma muszą być odpowiednio przycięte, a także wystylizowanie dobrej jakości środkami. Wydawać by się mogło, że codzienna pielęgnacja dłuższej góry może stanowić wyzwanie, jednak rzeczywistości ten proces bardzo łatwo wchodzi w nawyk i staje się błyskawiczny. 

Powyższe propozycje dopracowania całej fryzury to zaledwie skrawek tego, co oferuje nam współczesna moda. W wielu salonach fryzjerskich możemy znaleźć bogate czasopisma, w których nie brakuje inspiracji i pomysłów na doskonałą stylizację. Jeżeli czujesz, że już czas zmienić swój wizerunek to zapytaj swojego fryzjera o perfekcyjną fryzurę dla Twojego kształtu twarzy. Końcowy efekt na pewno Cię nie zawiedzie!