The Pirates Bay to niezwykłe miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba w wirtualnym świecie. Jej założycielem jest szwedzki deweloper – Piratbyran, a główna idea strony opiera się na nieograniczonym sposobie rozpowszechniania informacji. Użytkownicy powyższej witryny z łatwością mogą ściągać pożądane pliki, a także udostępniać swoje własne dokumenty w taki sposób, aby reszta osób również mogła je pobrać. Zobacz dlaczego warto z niej skorzystać i co dokładnie możesz tam znaleźć. 

The Pirates Bay – sposób użytkowania 

Dla nowych użytkowników serwisu The Pirates Bay twórcy stworzyli poradnik, który umożliwia sprawne korzystanie z usług strony już od pierwszych chwil. Jeśli po raz pierwszy wszedłeś na powyższą witrynę i nie wiesz czego dokładnie masz szukać to koniecznie rozpocznij zwiedzanie od zakładki „Top 100”. To właśnie tam znajdziesz najpopularniejsze piosenki, filmy, a także gry, którymi stali użytkownicy zachwycają się już od dawna. Być może już w tamtym miejscu znajdziesz coś, co Cię zaciekawi i zrobi na Tobie pozytywne wrażenie. 

Oprócz tego administratorzy zalecają korzystania z systemu ochrony VPN. Prywatne i anonimowe przeglądanie sieci umożliwi Ci zachowanie swojej tożsamości i zabezpieczy Twój komputer przed hakerami. Dzięki takiemu trybowi pracy Twoje dane są bezpieczne a Ty sam możesz do woli korzystać z uroków Internetu. Ponadto w zasadach znajdziesz punkt, który wskazuje na robienie sobie przerw w pobieraniu plików. Ściąganie torrentów w sposób ciągły nie pozwoli na uchronienie Cię przed wirusami, a także złymi zamiarami innych osób. 

W trakcie procesu rejestracji pamiętaj o anonimowości. Nie podawaj swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Choć twórca strony zdaje się mieć same dobre intencje, to jednak nie może odpowiadać za osoby korzystające z tego serwisu. Dbaj o swoją prywatność i ciesz się ogromnymi możliwościami witryny. Dobrym zwyczajem, umożlwiającym nowym użytkownikom poznawanie strony jest pozostawianie po sobie komentarzy pod ulubionymi filmami i piosenkami. Dzięki takim drobnym znakom nowicjusze szybciej odnajdują się wśród plików i znajdują dokładnie to, czego potrzebują. 

The pirates bay to świetna strona, pełna darmowych plików, która umożliwia dostarczanie każdemu użytkownikowi wszystkich pożądanych multimediów. Dzięki niej z łatwością stworzysz nową playlistę, znajdziesz ulubiony film na wieczór, a także wybierzesz wciągającą grę, z którą nie będziesz mógł się rozstać przez cały dzień. Przetestuj wszystkie możliwości strony i baw się dobrze!