Marzysz o poznaniu nowej osoby? Długich rozmowach do białego rana, przy których ani na moment nie zmrużysz oczu? A może chciałbyś znaleźć przyjaciela, bądź przyjaciółkę, która zostanie z Tobą na zawsze i z chęcią będzie przeżywała kolejne przygody? Wypróbuj flirt randka. Teraz znalezienie znajomości w internetowym świecie jest bajecznie proste, w końcu to właśnie w taki sposób każdy z nas na co dzień wykonuje mnóstwo czynności. Przekonaj się jak zacząć rozmowę, o czym rozmawiać, a czego unikać, aby druga osoba poczuła, że to właśnie z Tobą warto spędzić kilka długich chwil. 

Flirt randka – prawdziwe rozmowy dla każdego 

Każdy flirt wymaga odpowiedniego zachowania, które oczaruje drugą osobę. Początek nowej rozmowy może zacząć się zupełnie tradycyjnie – od zwykłego „cześć”, „dzień dobry”, jak się miewasz?” lub od krótkiej anegdotki, miłego komplementu – „wiedziałem, że mam dziś szczęśliwy dzień, a Twoja obecność tutaj tylko to potwierdziła”, „hej, przepraszam, że Cię zaczepiam, ale wyglądasz dokładnie tak samo, jak moja przyszła dziewczyna”. Na początku rozmowy musisz pamiętać o odpowiednio dopasowanym poczuciu humoru. Nie bądź zbyt nachalny, a jedynie w subtelny sposób staraj się pobudzić ciekawość drugiej osoby. Jeśli to już masz za sobą to zobacz co powinieneś robić dalej. 

Po miłym powitaniu tego nie rób!

Zarówno na portalach randkowych, jak i w rzeczywistym świecie pewne grono osób stara się zbyt szybko przejść do tematów związanych z seksualnością. Proponowanie stosunku, zbyt mocny flirt czy też zbyt śmiałe komentarze mogą zniechęcić partnera do dalszych konwersacji. Nie poruszaj tematów dotyczących intymnych części ciała, łóżka, a także takich, przy których druga osoba będzie się czuła najzwyczajniej na świecie skrępowana. Te kategorie pozostaw sobie na kolejne spotkania, kiedy poznacie się już zdecydowanie lepiej i nie będzie przed wami żadnych tajemnic. 

Zwracaj uwagę na detale 

Każda osoba szykująca się na randkę, czy udostępniająca swoje zdjęcie na portalu randkowym, przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu. Drobne dodatki, które znajdują się w stylizacji nowopoznanej osoby wcale nie są przypadkowe. Podczas pierwszej rozmowy czy też spotkania możesz pochwalić kolczyki, naszyjnik lub pierścionki u swojej rozmówczyni. Takie komplement na pewno poprawi jej humor, a wasza rozmowa ułoży się sama. 

Randkując czy flirtując nie staraj się udawać kogoś, kim nie jesteś. Tylko szczera i prawdziwa rozmowa pozwoli Ci poznać kogoś, kto będzie całkowicie w Twoim typie. Powodzenia!