Wśród wielu par istnieje przekonanie, że do osiągnięcia orgazmu konieczne jest odbycie tradycyjnego stosunku seksualnego. Zazwyczaj w takich momentach doświadczenie przyjemności jest oczywistą kwestią, wzajemnie zaspokajające się osoby czują stopniowo rosnącą rozkosz i czekają na ten sławny i upragniony „finał”. Jak dotąd niewiele osób poznało czym jest prawdziwy orgazm sutkowy. Wbrew powszechnej opinii tego rodzaju przyjemności może doświadczyć niemal każda kobieta. Wystarczą jedynie sprawne dłonie, a także usta partnera, oraz wzajemna komunikacja. Dowiedzmy się czegoś więcej o tym rodzaju przyjemności. 

Orgazm sutkowy – co to takiego? 

Piersi należą do stref erogennych, dlatego też ich pieszczoty mogą przynieść mnóstwo korzyści. Podczas dostarczania partnerce takiego rodzaju przyjemności musimy pamiętać o tym, że „pierś piersi nie równa”. Oznacza to, że u niektórych kobiet jedna pierś może być bardziej podatna na pieszczoty niż druga. Aby ustalić, czy w naszej sytuacji jest tak samo, warto zapytać pieszczonej osoby czy w którychś miejscach przyjemność jest bardziej odczuwalna.

Statystki nam mówią, że orgazm sutkowy najłatwiej osiągnąć dzięki powolnym i subtelnym pieszczotom. Delikatne i dokładne ruchy opuszków palców partnera pozwalają na uruchomienie wyobraźni, podniecenie i stopniowe zwiększanie przyjemności partnerki. Dzięki stopniowemu potęgowaniu pieszczot kobieta może odczuwać coraz większe pożądanie i pragnienie bliskości, co przekłada się na tkliwość i szybsze osiągnięcie zamierzonego rezultatu. 

Orgazm sutkowy jest łatwiejszy do osiągnięcia tuż przed okresem

W ciągu całego miesiąca kobiece ciało stale ulega zmianom. Przed spodziewaną miesiączką piersi pań zazwyczaj są bardziej czułe na dotyk i tkliwe. Partner, decydujący się na sprawianie przyjemności swojej partnerce w tym okresie musi pamiętać o delikatności, bowiem zbyt intensywne pieszczoty mogą powodować dyskomfort i ból. 

Do wykonywania delikatnego masażu piersi możemy wykorzystać kostki lodu, które dodatkowo potęgują doznania. Jeśli jednak pragniemy osiągnąć orgazm sutkowy bez użycia rekwizytów to spokojnie możemy zdecydować się na sprawnie działanie opuszków palców i języka. Tą drugą częścią ciała możemy wykonywać koliste ruchy wokół sutków i patrzeć jak nasza partnerka coraz lepiej czuje się w nowej sytuacji. Kiedy przyjemność, pochodząca z pieszczenia piersi zacznie być widoczna, możemy zdecydować się na całowanie i lekkie ssanie całego biustu, takie działanie z całą pewnością pobudzi wyobraźnię i miło nas zaskoczy.