Samsung w ostatnich latach mocno rozpieszcza swoich użytkowników, zapewniając im wiele dostępnych serii swoich telefonów. Nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najnowszą dostępną serią jest budżetowa sygnowana literką „M”. Modele z tej serii są bliskimi kuzynami serii A – jednocześnie będąc w atrakcyjniejszej cenie, aby konkurować z budżetowymi telefonami chińskich producentów.

Czym charakteryzuje się seria M?

Seria M to przede wszystkim budżetowa seria produktów idealnie spełniające wymagania dnia codziennego. W atrakcyjnych cenach otrzymujemy solidnie wykonany produkt, który zapewni bezproblemowe użytkowanie. Telefon umożliwia wszechstronną funkcjonalność, możemy bez problemu korzystać z internetu – gdziekolwiek się znajdujemy. Media społecznościowe oraz aplikacje streamingowe nie będą wyzwaniem dla szybkiego procesora oraz dużej baterii. Serie M możemy uznać za mocną alternatywę dla Serii A.

Na tle konkurencji również bardzo dobrze wychodzi wsparcie techniczne. W ostatnim czasie uległa zmianie polityka aktualizacji smartfonów Samsung. Dla serii M Samsung obiecuje czteroletnie wsparcie w zakresie bezpieczeństwa, oraz trzy aktualizacje systemu Android – to bardzo dużo. Dzięki tym zmianom możemy cieszyć się naszym urządzeniem spokojnie przez 4 lata, będąc spokojnym o kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami aktualnie dostępnymi.

Jeżeli chodzi o budowę urządzeń, jedną z podstawowych różnić względem innych serii jest brak wodoszczelnej obudowy. Jednak to jeden z minusów, gdyż użyte podzespoły techniczne w tych modelach były dostępne bardzo często w ubiegłorocznych modelach flagowych – co tylko potwierdza wysoką poprzeczkę narzuconą przez producenta. W omawianych modelach możemy znaleźć baterię o dużej pojemności 5000 mAh – zapewniającą szybkie ładowanie przewodowe.

Tanie smartfony z najlepszymi aparatami

Smartfony z serii M posiadają dobrej jakości aparaty fotograficzne. Bardzo często dostępny jest czwarty obiektyw – odpowiadający za zdjęcia makro. W tym trybie szybko możemy stać się amatorami fotografii cyfrowej. 

Pomimo atrakcyjnych cen, producent nie zrezygnował również z ekranów o odświeżaniu 120 Hz (do niedawna dostępnym jedynie we flagowej linii produktów). Przy takim odświeżaniu, każda operacja na ekranie naszego telefonu staje się dużo bardziej płynna. W połączeniu z wydajnym procesorem oraz sporą ilością pamięci RAM otrzymujemy bardzo dobrze prezentujący się produkt – pod kątem technicznym, jak i wizualnym. W kwestii bezpieczeństwa należy również wspomnieć o czytniku linii papilarnych lub funkcji rozpoznawania twarzy.

Co charakteryzuje serię M:

  • Wyświetlacz AMOLED
  • Duża bateria
  • Dobre parametry urządzenia
  • Długie wsparcie techniczne
  • Atrakcyjna cena

Warto zapoznać się z ofertą dostępnych modeli, znajdujących się na: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/popularne-serie_samsung-galaxy-m

Dodatkowe akcesoria do Samsunga serii M

Producent przygotował również duży wybór atrakcyjnych akcesoriów, do posiadaczy telefonów Samsung. Posiadacze Serii M mogą dodatkowo zakupić oryginalne etui, Smartwatche, Smartbandy, bezprzewodowe słuchawki czy lokalizatory do kluczy.

Posiadając w domu sprzęt AGD czy RTV marki Samsung, mamy możliwość stworzenia Smart Home – czyli sterować urządzeniami z poziomu telefonu. Dostępna aplikacja SmartThings umożliwia wgląd w podłączone urządzenia, gdzie każdy może dopasować dom do własnego stylu.