Volkswagen to marka pojazdów, które już od wielu lat zachwycają swoją doskonałością i niezawodnością. Pokonują tysiące kilometrów, a ich awaryjność dalej stoi na możliwie najniższym poziomie. Jednak, podobnie jak w przypadku każdego, innego samochodu, wiele zależy tu od samego kierowcy i od tego, w jaki sposób zadba o swoje auta. Volkswagen serwis Kraków przygotował kompleksową ofertę, by pomóc każdemu z kierowców w pielęgnacji pojazdu.

Serwis Volkswagen Kraków – bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów priorytetem

Wielu kierowców zwykło opuszczać planowane wizyty serwisowe. Brak czasu lub wieczny pośpiech sprawiają, że wygospodarowanie chwili wolnego czasu nie jest najłatwiejsze. Jednak nawet tak niezawodne pojazdy jak te, które sygnowane są logiem VW, wymagają odpowiedniej opieki i pielęgnacji. Warto podkreślić, że sprawny samochód, jest równoznaczny z bezpieczną i bezproblemową jazdą przez wiele lat. Poszczególne podzespoły, które zużywają się podczas jazdy wymagają wymiany, a niezbędne ciecze – uzupełnienia. Volkswagen serwis Kraków to autoryzowany punkt serwisowy, który zajmuje się głównie samochodami niemieckiej marki. Pracujący w nim specjaliści szybko i skutecznie przeprowadzą diagnostykę, a także wyeliminują drobne usterki. 

Volkswagen serwis Kraków – serwis jakości premium

Strategia zrównoważonego rozwoju przyjęta przez markę Volkswagen warunkuje także sposób podejścia do serwisowania tych pojazdów. Volkswagen Porsche Zakopiańska to punkt serwisowy, który wyróżnia się:

  • usługami i kompleksową ofertą jakości premium;
  • nowoczesnym podejściem do prac serwisowych;
  • innowacyjnymi narzędziami i technologiami, które pozwalają na dokonanie napraw w krótkim terminie;
  • zespołem doświadczonych pasjonatów, przed którymi samochody VW nie mają żadnych tajemnic.

Autoryzowany serwis oferuje kierowcom nie tylko kompleksowy zakres usług, ale także elastyczne terminy, by jak najlepiej dopasować się do ich potrzeb.

Volkswagen Porsche Zakopiańska – poznaj ofertę serwisu

Kompleksowość, jakość oraz precyzja – właśnie w taki słowach można najprościej scharakteryzować Volkswagen serwis Kraków, którzy przygotował dla właścicieli tych pojazdów wyjątkowo rozbudowaną ofertę. Dzięki niej, w prosty i skuteczny sposób każdy z kierowców będzie mógł zadbać o swój samochód i cieszyć się bezpieczną jazdą przez wiele lat.

Wymiana opon i sprawny akumulator

Sezon zimowy zwykle nie jest jednym z najbardziej przyjaznych ani dla kierowców, ani także dla samochodów. Jednocześnie Volkswagen serwis Kraków pomoże im ten sezon spędzić w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Punkt serwisowy zaprasza na wymianę opon, a także na sprawdzenie wydajności akumulatora. W razie potrzeby, jego wymiana zostanie przeprowadzona bezpośrednio na miejscu.

Wymiana hamulców i innych, eksploatowanych podzespołów

Hamulce z punktu widzenia bezpiecznej jazdy, są jednym z najważniejszych podzespołów Volkswagena. Niestety, zużywają się one najszybciej. Jednak serwis Volkswagen Porsche Zakopiańska przygotował dla kierowców kompleksowe rozwiązanie. Szybkie zdiagnozowanie poziomu zużycia klocków hamulcowych, a także ich wymiana zajmie jedynie kilka chwil. Opcjonalnie mogą zostać sprawdzone również inne podzespoły.

Wymiana oleju w silniku i skrzyni biegów

Olej silnikowy i olej w skrzyni biegów to dwie, najważniejsze ciecze w układach Volkswagena. W profesjonalnym serwisie w Krakowie można sprawdzić ich stan, a także dokonać wymiany, o ile jest ona konieczna.

Odświeżenie i dezynfekcja klimatyzacji

Klimatyzacja to jeden z tych przywilejów, z którego korzysta każdy kierowca w sezonie letnim. Jednak brak odpowiedniej pielęgnacji sprawia, że kurz i inne zanieczyszczenia nie tylko blokują system chłodzenia i mogę przyczynić się do powstawania reakcji alergicznych. Volkswagen serwis Kraków przeprowadzi kompleksową dezynfekcję, by klimatyzacja działała, jak należy.

Autoryzowany serwis Volkswagen Porsche Zakopiańska szybko i skutecznie pomoże kierowcom zadbać o ich pojazd. Wystarczy umówić się na wizytę i pozwolić, by specjaliści wykonali swoją pracę.