Szukasz samochodu, który doskonale poradzi sobie zarówno w wielkim mieście na zatłoczonych drogach, jak i wśród nierówności oraz najdalszych terenów? Oczekujesz, że nowy pojazd będzie przyciągał nie tylko swoją estetyką wykonania, ale także komfortem i niezawodnością, która jest niezbędna przy każdej wyprawie? Doskonale, bo właśnie taki jest najnowszy Suzuki Jimny. Pierwsze generacje tego cudu mechanicznego zostały pokochane przez wszystkich fanów motoryzacji na całym świecie. Obecna wersja wyróżnia się nie tylko doskonałym komfortem, ale też dostarcza całe mnóstwo radości z jazdy. Zobacz co oferuje Ci najnowszy Suzuki, z całą pewnością nie będziesz rozczarowany!

Suzuki Jimny ku przygodzie

Najnowsza wersja Suzuki charakteryzuje się wykorzystaniem legendarnych i najbardziej pożądanych cech z poprzednich modeli. W udoskonalonym samochodzie znajdziemy popularną ramę nośną, perfekcyjnie twarde zawieszenie osi, połączone ze sprężynami śrubowymi, a także ulubiony napęd na cztery koła. Pod maską czeka na nas ekonomiczny 1,5 litrowy silnik, dzięki któremu znacznie zredukujemy koszty paliwa. Taka zaleta okaże się nieoceniona w przypadku każdej dalekiej wyprawy. Twórcy najnowszego suzuki zadbali o dopracowanie każdego szczegółu, dlatego też oferują nam całe mnóstwo praktycznych dodatków, które pokochały już miliony osób. Za dodatkową opłatą możemy wyposażyć naszego Jimny między innymi w: 

  • hak holowniczy; 
  • stelaż na rower; 
  • poprzeczki bagażnika, mieszczącego się na dachu;
  • osłony przeciwbłotne elastyczne na przód i tył; 
  • listwy boczne. 

Również kolorystyka nowej generacji pozostaje nie bez znaczenia. Żywe i ciekawe kolory sprawiają, że ten szalony pojazd stanowczo wyróżnia się na drodze i oferuje maksimum przyjemności z prowadzenia. Tradycyjny przód, wzbogacony o nowoczesne detale przywołuje na myśl beztroskie podróże po każdego rodzaju terenach, a wysokie zawieszenie – tak, jak i  w poprzednich wersjach pojazdu – zapewnia bezproblemową i szybką jazdę. Wnętrze Suzuki Jimny zostało dopracowane w taki sposób, aby zarówno kierowca, jak i pasażer, mogli cieszyć się najlepszym komfortem. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na zarysowanie i zniszczenie możemy być pewni, że nowe auto przetrwa wszystko. 

Prawdziwych profesjonalistów na pewno ucieszy fakt, że najnowszy Jimny posiada homologację ciężarową N1. Nowa konfiguracja pojazdu, niewielkie rozmiary i mała masa zapewniają doskonałą zdolność off- roadową. Taki samochód terenowy sprawdzi się w każdych warunkach i z całą pewnością zaspokoi naszą potrzebę przeżywania przygód każdego dnia!