Jesień to idealny moment na przemiany w naszych domach, takie jak remonty, przebudowy czy zmiany w aranżacji wnętrz. Wszystkim majsterkowiczom, budowlańcom, hobbystom i osobom zdolnym do prac ręcznych przychodzi z pomocą Lidl Polska! Już od najbliższej soboty w sklepach stacjonarnych sieci dostępna będzie bogata oferta narzędzi i urządzeń marki Parkside. Dodatkowo, użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z licznych atrakcyjnych rabatów. Akcja promocyjna będzie obowiązywać od soboty, 21 października do środy, 25 października.

Piękna polska złota jesień stanowi doskonałą inspirację do działania i twórczej pracy. Precyzyjne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych prac budowlanych w domu lub ogrodzie umożliwi szeroka oferta praktycznych urządzeń marki Parkside. Już od soboty, 21 października, w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska pojawią się atrakcyjne promocje na wybrane produkty Parkside.

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mieli szansę skorzystać z wyjątkowych promocji na młotowiertarkę o mocy 1050 W, dostępną już za 199 zł zamiast 299 zł – oszczędzając aż 100 zł. To urządzenie idealnie nadaje się do obróbki betonu, kamienia, metalu i drewna. Posiada trzy tryby pracy, umożliwiające wiercenie z udarem, bez udaru, dłutowanie lub kucie z funkcją udaru bez obrotów. Długi przewód (4 m) zapewnia swobodę ruchu podczas pracy. W zestawie znajdują się akcesoria, takie jak przecinak ostry (250 mm), dłuto płaskie (250 mm), 3 wiertła o średnicy 6, 8 i 10 mm, ogranicznik głębokości, szybkozmienny uchwyt wiertarski, 50 g smaru oraz dodatkowy uchwyt ręczny.

Akcja promocyjna w ramach aplikacji Lidl Plus obejmuje także szlifierkę kątową o mocy 1200 W, która będzie dostępna za jedyne 99 zł za zestaw, zamiast 139 zł. Dzięki regulowanej liczbie obrotów (6 stopni), urządzenie jest w stanie poradzić sobie z obróbką różnych powierzchni. Bezpieczeństwo pracy zapewnia antypoślizgowy uchwyt z trzema pozycjami ustawienia oraz opcja Spindle Lock, czyli blokada wrzeciona. Trzymetrowy przewód zasilający umożliwia wygodną pracę w dowolnym miejscu. W zestawie znajdują się tarcza do cięcia o średnicy 125 mm, klucz montażowy oraz 2 zamienne szczotki węglowe.

Wiercenie otworów w ścianach i stropach nie będzie już problemem dzięki wiertarce rdzeniowej o mocy 1800 W, dostępnej za 399 zł z aplikacją Lidl Plus, zamiast 499 zł. To idealne narzędzie do pracy w betonie, cegle, wapieniu i klinkierze, umożliwiające wiercenie na sucho i na mokro dzięki przyłączu wody chłodzącej z zaworem regulacyjnym. Wmontowana podpora na ramię ułatwia pracę i równomierne rozłożenie nacisku na dłoń i ramię. W zestawie znajdują się także komplet szczotek węglowych, wkrętak oraz wąż do wody.

To jeszcze nie wszystko! W ofercie sieci Lidl Polska dostępny będzie również zestaw śrubokrętów za 34,99 zł, zawierający 4 śrubokręty płaskie, 3 śrubokręty krzyżakowe oraz próbnik napięcia, wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Prace remontowe ułatwią także super wytrzymałe szczypce w 6 wzorach, dostępne w cenie 34,99 zł za parę, oraz zestaw wybijaków w stabilnym, metalowym opakowaniu, dostępny za 39,99 zł za zestaw.

Więcej informacji na temat dostępnej oferty produktów Parkside znajdziesz w gazetce sieci Lidl Polska.