Tymek to raper, który wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Artysta dał się poznać szerszej publiczności za sprawa utworu Język ciała, który w rok doczekał się ponad 100 milionów odsłon na YouTubie, co do tej pory wśród rodzimych raperów udało się tylko Grubsonowi. Na koncie ma współpracę z Sariusem oraz Kizo. W ilości odsłuchań w serwisie Spotify zdetronizował niekwestionowanego lidera, Taco Hemingwaya. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego oraz muzycznego Tymka, czytajcie dalej!

Kim jest Tymek? [wiek, kariera muzyczna]

Tymek, a właściwie Tymoteusz Bucki, urodził się 28 października 1994 roku w Opolu. Kiedy miał 5 lat wyjechał z matką do Włoch. Do Polski wrócił jak 10-letni chłopiec.

W 2018 roku wystąpił 6 edycji Młodych Wilków w 2018. W tym samym roku nagrał i wydał singiel Język ciała, a piosenka stała się krajowym przebojem. Zrealizowany do niej teledysk osiągnął wynik ponad 150 mln wyświetleń na Youtubie, a utwór jest najpopularniejszą polskojęzyczną piosenką i zarazem także najpopularniejszym utworem polskiego artysty w serwisie Spotify z ponad 48 milionami odsłuchań

W swojej twórczości Tymek inspiruje się legendami polskiego rocka i bluesa — Czesławem Niemenem, Ryszardem Riedlem oraz Markiem Grechutą. Na swoim koncie ma współpracę m.in. ze Smolastym i TEDE.

Tymek — dziewczyna

O życiu prywatnym Tymka niewiele wiadomo. Raper ceni sobie swoją prywatność. Wpływ na takie zachowanie z pewnością miał jego związek z Natalią Wajdą, która na Instagramie występuje pod nickiem @ecnavelo. Para rozstawała się kilka razy, a do ostatecznego rozstania doszło w sierpniu 2020 roku. Muzyk miał ponoć dość faktu, że dziewczyna próbowała wypromować się na jego nazwisku.

Koniec udostępniania atencyjnych ludzi. Zapracujcie se gwiazdeczki na swoje. Leżę sobie tak i uświadamiam sobie, ile wokół mnie było fałszywych ludzi tak jak i dobrych mord bezinteresownych. Spinam szeregi i lecimy dalej, tylko właśnie: Ostatni okres w moim życiu był dosyć mocno przesiąknięty ch*jowymi sytuacjami, czy to związek, czy to właśnie zdrowie i co za tym idzie, postanowiłem sobie to wszystko inaczej zaplanować — napisał napisał Tymek kilka dni przed informacją, że rozstał się z Ecnavelo.

Tymek — Instagram

Tymek na Instagramie figuruje pod nazwą @tymekjestemok. Aktualnie jego profil obserwuje 259 tysięcy osób, mimo że artysta w tym momencie nie ma na koncie żadnych zdjęć.