Zupełnie nowa technologia, wypełniona masą przydatnych funkcji, które z całą pewnością docenią wszyscy użytkownicy, zamknięta w doskonałej ramie – to właśnie najnowszy Macbook Air. To urządzenie stanowi absolutny przełom – najlżejszy i najwęższy notebook, udoskonalony czipem Apple M1, charakteryzuje się doskonałym CPU, które – w porównaniu z poprzednimi modelami – jest nawet 3,5 razy szybsze. 5 razy szybsze GPU to kolejny smaczek, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Doskonałej jakości, wytrzymała bateria, a także brak wentylatora czynią z Macbooka niezwykłe i najcichsze urządzenie, które może być zabrane dosłownie wszędzie. 

MacBook Air jakiego jeszcze nie było 

Producenci najnowszego notebooka pokonali wszystkie dotychczas znane bariery i pokazali nam, że przyszłość zaczyna się już teraz. To doskonałe urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany czip M1, wyposażony w najszybszy procesor, jaki dotychczas był nam znany. Rewelacyjnie poradzi sobie z profesjonalnym montowaniem filmów, a także z odtwarzaniem nietuzinkowych gier, wypełnionych akcją. Rewelacyjnie dopasowane rdzenie energooszczędne pozwalają zoptymalizować codzienne zadania i dostosować poziom baterii w taki sposób, aby jej wyczerpanie było nawet 10 razy mniejsze! 

Obecny Macbook Ari pozwala nawet na 18 godzin pracy na urządzeniu bez ładowania – to aż o 6 godzin dłużej, niż w poprzednim modelu Apple. Dzięki temu możemy spokojnie zabrać swój komputer na cały dzień z cala od źródła prądu i cieszyć się perfekcyjnością w każdej sytuacji. 

Nowoczesny MacBook posiada także funkcję samouczenia, która – w porównaniu z poprzednimi modelami – jest aż 9 razy szybsza. Wbudowanie aplikacje samodzielnie, z najwyższą starannością retuszują zdjęcia, wykrywają pożądane dźwięki, a także dopasowują filtry. Nowoczesny system samouczenia znacznie przekracza sztuczną inteligencję, którą znamy już teraz – o pełnych możliwościach komputera najlepiej przekonać się samodzielnie, z całą pewnością wprawią one każdego w zachwyt. 

Macbook Air to także szeroki wachlarz możliwości pod względem aplikacji. Nowoczesne interfejsy, stworzone specjalnie dla Czipu M1 z całą pewnością spełnią wszystkie nasze oczekiwania, a wbudowane oprogramowanie Rosetta 2 umożliwia sprawne pobieranie ulubionych aplikacji, które znamy z ekranów iPhone’ów i iPad’ów. 

Przekonaj się o potędze technologii i sprawdź możliwości płynące z jednego, prostego urządzenia. Jego obsługa jest niezwykle intuicyjne, a pełen zakres funkcji przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania. To innowacja, jakiej potrzebował każdy z nas!