Planujesz zmianę samochodu na ekonomiczny pojazdu, który doskonale poradzi sobie w każdych warunkach? Niezależnie od tego, czy posiadasz rodzinę, czy może jesteś samotnym podróżnikiem, nowy Tiguan z całą pewnością zaspokoi Twoje poczucie estetyki, komfortu, a także doskonałych osiągów. Tym razem Volkswagen oferuje nam aż pięć wersji samochodu nowej generacji, a każda z nich charakteryzuje się świetnym wyglądem, doskonale dopracowaną bryłą i rewelacyjnymi dodatkami, które sprawiają, że każda wycieczka staje się prawdziwą przyjemnością. Poznaj Tiguana w perfekcyjnej odsłonie. 

Volkwagen Tiguan dla wymagających 

Już na pierwszy rzut oka możemy dostrzec sylwetkę sportowego suva, która wskazuje na doskonały, drapieżny charakter i nietuzinkowe osiągi. Zadbanie przez twórców projektu o najmniejszy detal wizualny sprawia, że auto wydaje się być perfekcyjne. Nowatorskie wykończenie wskazuje nam połączenie prawdziwej przyszłości z tradycją niemieckiej firmy, która stale jest kultywowana i ulepszana.

Przednie lampy zapewniają doskonałą widoczność przy każdej pogodzie, dzięki reflektorom posiadającym funkcję doświetlenia zakrętów możemy być pewni, że nic nas nie zaskoczy. Dopracowane światła LED to także komfort dla pojazdów znajdujących się przed i za nami. Doskonałej jakości światła nie rażą w oczy nadjeżdżających pojazdów, dzięki czemu dbają także o ich bezpieczną podróż. 

Wewnątrz pojazdu zostało zamontowane inteligentne oświetlenie ambitente, które umożliwia wybór jednego z trzydziestu kolorów. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na oglądanie nowego Tiguana każdego dnia w zupełnie nowym świetle. Oprócz tego wnętrze nowego samochodu cechuje się niezwykłą przestronnością, która gwarantuje nietuzinkowy komfort zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Intuicyjny kokpit, skierowany ku kierowcy sprawia, że obsługa samochodu jest łatwa i przyjemna, a cała uwaga zostaje skierowana na elementy ruchu drogowego, które wymagają szczególnego skupienia. Również w kierownicy znajdują się funkcje usprawniające naszą jazdę i dbające o wygodę. 

Pod maską najnowszego Tiguana znajdziemy ekonomiczny, dwulitrowy silnik, który zapewnia doskonałe osiągi. Pojazd został także wyposażony w kontrolę trakcji i inteligentny układ hamowania, który przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w mieście. Amortyzatory pojazdu posiadają wbudowaną regulację twardości, co umożliwia dopasowanie trybu jazdy do rodzaju nawierzchni. System Travel Assistance umożliwia płynne prowadzenie pojazdu na autostradach, dostosowanie prędkości do pojazdu przed nami i trzymanie się swojego pasa. Dzięki tak wyposażonemu samochodowi możesz bez obaw odbywać nawet najdalsze podróże.