Każdy prawdziwy miłośnik motoryzacji, a przynajmniej własnych czterech kółek, z pewnością stara się dbać o swój wóz zarówno w kwestiach technicznych, jak i wizualnych. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że regularna wizyta na myjni, czy własnoręczne odkurzanie samochodu raz na jakiś czas, to jedynie absolutne minimum wśród zabiegów, jakim możemy poddać nasz ukochany pojazd. Pora pójść o krok dalej i zafundować mu prawdziwe SPA!

Dlaczego warto skorzystać z samochodowego SPA?

Czysty, zadbany, lśniący samochód prezentuje się nieporównywalnie lepiej, przyciąga spojrzenia i znacznie zwiększa komfort oraz przyjemność samej jazdy – tak dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Profesjonalne i dokładne czyszczenie, stosowanie specjalistycznych powłok, środków ochronnych i zabezpieczających, to także świetny sposób na zachowanie pojazdu w dobrej kondycji przez jak najdłuższy czas. Zabiegi SPA dla samochodów to idealny wybór także wtedy, gdy chcemy, aby nasz wóz prezentował się jak najlepiej w przypadku chęci jego sprzedaży, zrobienia atrakcyjnych zdjęć, czy też podczas prezentacji na żywo podczas spotkania z potencjalnym nabywcą. Tego typu pakiet usług może także stanowić wspaniały prezent dla każdego motoryzacyjnego freaka.

Auto Spa Łódź – postaw na Pure Brothers!

Jednym z miejsc, w które zdecydowanie warto się udać, szukając profesjonalnych i sprawdzonych wykonawców detailingu, czyli czyszczenia oraz pielęgnacji samochodów, jest zdecydowanie łódzka firma Pure Brothers. Tam Twój samochód przejdzie prawdziwą metamorfozę! Wśród oferowanych usług warto wymienić takie pozycje jak: dokładne mycie zewnętrzne oraz wewnętrzne, pielęgnacja nadwozia, polerowanie lakieru, zabezpieczenie pojazdu dzięki aplikacji specjalnych powłok m.in. wosku, czy kwarcu, specjalistycznych foli, ochrona szyb oraz felg, przyciemnianie lamp, dechroming pojazdu, podrasowanie designu, tuning i wiele wiele innych ciekawych zabiegów. Po więcej szczegółów warto zajrzeć tutaj: Auto Spa Łódź.

Warto wspomnieć także o ciekawej opcji, jaką jest usługa DOOR to DOOR – ideale rozwiązanie dla osób, które cierpią na ciągły brak czasu – w tym przypadku to bowiem żaden problem, gdyż można umówić się na zabranie pojazdu z dowolnie wskazanego miejsca oraz późniejsze jego odstawienie, po wykonaniu umówionych usług detailingowych.

Jak długo, jak często?

Czas jaki spędzimy w myjni samochodowej oferującej różnego rodzaju usługi detailingu zależy w dużej mierze od pakietu, na który planujemy się zdecydować. Warto jedna zarezerwować sobie przynajmniej dwie wolne godziny, zwłaszcza jeżeli zależy nam na gruntownym i kompleksowym odświeżeniu auta. Czy warto? Zdecydowanie warto. Detailing samochodu ma na celu nie tylko podniesienie walorów estetycznych, ale również przedłużenie żywotności pojazdu. Jak często polecamy udawać się w tego typu miejsca? Optymalnie byłoby przynajmniej raz w miesiącu, choć oczywiście duży wpływ będzie miała tutaj chociażby pora roku – wiosną oraz latem o wiele łatwiej i dłużej jesteśmy w stanie utrzymać samochód w czystości i dobrej kondycji, niż jesienią i zimą.

źródło zdjęć: freepik.com