Już od dawna biegasz lub jeździsz na rowerze? A może właśnie jesteś na początku swojej sportowej drogi i szukasz odpowiedniej motywacji, która wpłynie na resztę Twojego życia? W takim razie doskonale trafiłeś! Strava to aplikacja stworzona z myślą o zarówno osobach początkujących, jak i profesjonalistach. Intuicyjna obsługa i proste funkcje pozwalają każdemu śledzić swoje możliwości sportowe i budować perfekcyjną kondycję krok po kroku. Zobacz jak proste jest użytkowanie aplikacji i na czym opiera się jej popularność! 

Strava to zdrowie

Monitor aktywności, wyświetlany w darmowej aplikacji Strava, pozwala w łatwy i przyjemny sposób śledzić swoją aktywność fizyczną. Dzięki kilku prostym funkcjom bez trudu nagramy każdą trasę rowerową, lub przeanalizujemy swój trening biegacza. Aplikacja umożliwia nam mierzenie prędkości, liczbę kroków, pokonany dystans, a także spalone kalorie. Ten prosty interfejs podpowiada nam także w jaki sposób powinniśmy zmienić sposób swojego treningu, aby móc osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. 

Osoby początkujące z całą pewnością docenią motywację, jaką jest podejmowanie comiesięcznych wyzwań z innymi, zalogowanymi użytkownikami, a także możliwość podpatrzenia tras innych osób, w których znajdziemy takie elementy jak: bieganie, pływanie i jazdę rowerową. Wystarczy jedna, krótka instalacja, aby na dobre wejść do innego świata i poznać nietuzinkowe korzyści, płynące z regularnego uprawiania sportu. 

Dziel się tym, co najlepsze 

Strava, oprócz mierzenia naszych osiągów, umożliwia stworzenie całkowicie nowej społeczności, którą łączy jeden cel – poprawienie swoich osiągów i zbudowanie doskonałej kondycji. Po udanym treningu możesz udostępnić swoją trasę innym użytkownikom, przesłać film lub podzielić się zdjęciami. Dla wzajemnej motywacji możesz dołączyć do jednego z klubów i poznać nowych ludzi, którzy, tak samo jak Ty, podjęli kolejne wyzwanie w swoim życiu. 

Stava to nie tylko bieganie i jazda na rowerze. Wśród szerokiej, aktywnej społeczności znajdziemy także osoby pałające się pływaniem, narciarstwem, kajakarstwem, crossfitem, wspinaczką, treningiem siłowym, jogą, a nawet surfowaniem. Jeżeli stawiasz dopiero pierwsze kroki w sporcie i boisz się, że swoją kondycją fizyczną będziesz znacząco odstawiać od reszty to wybierz tryb wędrówki. Ta kategoria sportowa to doskonały początek, który pozwoli wypracować u siebie dyscyplinę i kondycję, niezbędną do osiągania dalszych sukcesów. Zacznij dobrą zmianę już dziś i weź zdrowie w swoje ręce. Niebawem zobaczysz zdumiewające efekty uprawiania sportu!