Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach tego miasta i jesteś zapalonym miłośnikiem motoryzacji? Zawsze byłaś fanką mocnych wrażeń i lubisz kolekcjonować także te związane z wysokimi prędkościami? Chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę, kupując voucher na przejazd sportowym autem? W takim razie Tor Poznań i wszystkie atrakcje z nim związane z pewnością cię zainteresują! W tym artykule opowiadamy o pięciu powodach, dla których warto odwiedzić to miejsce. Przekonaj się, dlaczego warto!

1. Tor Poznań – vouchery na przejazdy sportowymi samochodami!

Tor Poznań jest niezwykłym torem jazdy pod wieloma względami. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że służy także jako miejsce do przejazdów prezentowych. Wystarczy, że wykupisz voucher na tor driftowy lub przejazd innego rodzaju, by bliska ci osoba mogła zasmakować prawdziwie dynamicznej i szybkiej jazdy! To niezapomniany rodzaj przeżycia, który doceni każdy pasjonat motoryzacji i każda miłośniczka mocnych wrażeń.

Tor wyścigowy Poznań jest torem, który oferuje przejazdy różnorodnymi pojazdami znanych marek premium. To wiele sportowych aut, których modele znane są w środowisku motoryzacyjnym czy wyścigowym i uznawane za legendarne. Przejazd taką potężną maszyną to nie lada gratka. Bardzo ważny powód, dla którego warto odwiedzić Poznań Tor!

2. Tor w Poznaniu ma niesamowitą długość!

Wiele jest torów wyścigowych, które mają odpowiednią długość do kończenia wspaniałych przejazdów czy zapierających dech w piersiach wyścigów. Wiedz jednak, że tor wyścigowy Poznań liczy sobie aż 4085 metrów długości. To oszałamiająca długość, po której poruszają się zarówno samochody wyścigowe, jak i motocykle przeznaczone do sportów motocyklowych.

Tak długi tor pozwala jego użytkownikom na odbywanie niezwykle zróżnicowanych technicznie przejazdów. Opór materii, liczne zakręty, długość i możliwość osiągania prędkości przekraczającej 140 km/h – to bardzo istotne powody, dla których Tor Poznań powinien stać się tym, który po prostu musisz odwiedzić. Nie tylko po to, by przejechać się ulubionym modelem auta. Także w celu bycia świadkiem niesamowitych zawodów, które odbywają się właśnie w tym miejscu.

3. Tor Poznań ma tor kartingowy!

Wyścigi i przejazdy sportowymi samochodami oraz motocyklami to nie wszystkie atrakcje, jakie czekają cię na Torze Poznań. Obiekt jest także przystosowany do przejazdów kartingowych, ponieważ znajduje się na nim właśnie tego rodzaju tor. Kartingowy tor w obiekcie liczy sobie 1480 metrów długości.

Jest swojego rodzaju kwintesencją każdego toru tego typu i niemal każdy miłośnik przejazdów kartingowych będzie więcej niż usatysfakcjonowany, korzystając z niego. Szczególna gratka dla naprawdę różnych miłośników sportów motoryzacyjnych i rekreacji.

4. Nauka bezpiecznej i ekonomicznej jazdy

Tor Poznań to także szereg interesujących kursów i szkoleń, z których może skorzystać każdy zainteresowany. To szczególnie ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się na przykład bezpiecznej jazdy pojazdami osobowymi lub dla tych, którzy nie chcą spalać nadmiernej ilości paliwa czy marnować energii.

Tego typu szkolenia nie tylko wiodą do ogólnego wzrostu bezpieczeństwa na drogach. Pozwalają także lepiej poznać samochody, mechanizmy ich funkcjonowania i do pewnego stopnia ograniczać szkodliwy wpływ nieekonomicznej jazdy na środowisko naturalne. Pomagają także obniżać koszty eksploatacyjne

5. Więcej niż tor – szkolenia, spotkania biznesowe, posiłki, hotel?

Ktoś, kto nie zna Toru Poznań, pewnie się zdziwi, gdy usłyszy, że obiekt jest przystosowany nie tylko rzeczy związanych stricte z wyścigami, przejazdami samochodowymi czy szkoleniami związanymi z nauką jazdy. Ten obiekt jest wielofunkcyjny. Służy więc także jako miejsce:

  • do przeprowadzania spotkań biznesowych;
  • do prezentacji, szkoleń, kursów;
  • w którym zjesz posiłek,
  • a także – do pewnego stopnia i pod pewnymi warunkami – jako hotel.

Tutaj zjesz, prześpisz się, pojeździsz, staniesz się świadkiem niezwykłych wydarzeń sportowych, kupisz drobne upominki i sprezentujesz bliskiej osobie voucher na przejazd świetnym samochodem wyścigowym.

Oto pięć powodów, dla których warto odwiedzić Tor Poznań. Szóstym jest niezwykła atmosfera, którą z pewnością poczujesz, gdy tylko znajdziesz się w tym miejscu!