Wiesz, co często słyszymy od osób, które szukają idealnego prezentu dla mężczyzny? „Co kupić mężczyźnie, który ma wszystko?”. „Dlaczego mój mąż nigdy nie cieszy się z prezentów?”. „Nie mam pojęcia, co kupić mojemu chłopakowi, bo wszystko sobie sam kupuje!”. To częstsze sytuacje niż się spodziewasz – naprawdę czasem trudno dogodzić panom z wyborem upominku. Ale bez obaw, tutaj wkraczamy my, i z przyjemnością podpowiemy Ci, co może stanowić oryginalny prezent dla mężczyzny.

Upominek dla mężczyzny. Zacznijmy od tego, czego nie kupować!

Nieco przewrotnie  –  zastanówmy się, czego nie kupować panom na prezent… i dlaczego.

  • Zestaw narzędzi, który już mają  –  wiesz, że Twój mężczyzna lubi majsterkować, więc właściwie dlaczego by nie kupić mu kolejnego zestawu śrubokrętów? Upewnij się, że prezent jest naprawdę chciany. Duża szansa, że jeśli rok temu mąż kupił sobie parę kluczy francuskich, to wybrał takie, które naprawdę potrzebuje, i nie trzeba tej kolekcji powiększać. 

Co zamiast tego? Mamy dobrą wiadomość  –  możesz sprawić miłośnikowi majsterkowania nie metalowy, a czekoladowy zestaw narzędzi! Takiego na pewno jeszcze nie ma, prawda? 

  • Niespersonalizowane prezenty  –  czasem najprostszym rozwiązaniem wydaje się kupienie czegoś uniwersalnego, ale jeśli prezent ma być autentyczny i szczery, musisz zastanowić się, co zrobić, aby obdarowywany mężczyzna poczuł, że podarunek jest naprawdę dla niego. 

Co zamiast tego? Zamiast zwykłego opakowania czekoladek warto kupić spersonalizowane czekoladowe życzenia dla chłopaka albo wyjątkowe pudełko pralinek z jego zdjęciem na  wieczku.

  • Coś, co już ma  –  jeśli nie masz pewności, czy czytał już daną książkę albo czy ma płytę ulubionego zespołu w kolekcji, lepiej nie ryzykować. W takim wypadku zapytaj wprost albo sprytnie wybadaj, jak wygląda sytuacja, a najlepiej…

Co zamiast tego? Kup coś powiązanego z jego zainteresowaniami, ale na co by sam nie wpadł. Jest miłośnikiem muzyki? To spraw mu czekoladową płytę winylową! Lubi grać w gry? Wybierz czekoladowego pada! Oryginalny prezent dla mężczyzny nie musi być wcale trudny do znalezienia ?

To co w takim razie kupić na prezent dla mężczyzny?

  • Słodki upominek  –  bo kto nie kocha pysznej czekolady? Nawet jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować, szczególnie dba o linię, to kreatywny czekoladowy prezent go ucieszy! W końcu pralinki smakują wybornie do porannej kawy, a orzechy czy bakalie w gorzkiej czekoladzie to samo zdrowie. W Chocolissimo dbamy też o to, aby w naszej ofercie znalazły się produkty dla prawdziwych koneserów  –  na przykład czekolada deserowa z zawartością aż 75% kakao.
  • Czekoladowy Telegram  –  to życzenia w najsłodszej formie! Jeśli na co dzień brakuje Wam czasu, aby powiedzieć sobie coś miłego, dlaczego by nie zrobić tego w czekoladowym wydaniu? Prezent dla mężczyzny w formie Czekoladowego Telegramu to słodkie życzenia ułożone z kostek przepysznej mlecznej i białej czekolady. Możesz stworzyć swój własny napis albo wybrać z przygotowanych specjalnie na okazje takie jak Dzień Chłopaka czy urodziny. A może „Chodzący ideał” to treść, która najlepiej oddaje charakter obdarowywanego pana? 😉

Jak widzisz, pomysłów na ciekawe, słodkie upominki dla mężczyzny nie brakuje  –  często wystarczy chwila kreatywnej burzy mózgów, aby wymyślić coś naprawdę fantastycznego. Trzymamy kciuki!