Jeśli jeszcze nie znasz marki Shav i jej produktu, czyli maszynki do golenia miejsc intymnych – czas nadrobić zaległości! Te innowacyjne golarki zostały zaprojektowane z myślą o zminimalizowaniu ryzyka podrażnień i skaleczeń. Zastosowanie zaawansowanych technologii tnących, ergonomicznych kształtów oraz odpowiednich materiałów sprawia, że golenie staje się precyzyjne, bezpieczne i komfortowe. Poznaj bliżej markę Shav i odkryj nowy komfort golenia!

Marka Shav – stworzona dla komfortu mężczyzn

Shav to Polska marka mająca siedzibę pod Krakowem, a jej celem jest pomoc mężczyznom w dbaniu o higienę oraz estetykę ciała. Takie działania mają sprawić, że czynności pielęgnacyjne w strefach intymnych stanie się dla nich proste i przestanie być tematem tabu – co zwiększa ich pewność siebie. Shav zostało stworzone przez mężczyzn dla mężczyzn, ponieważ to właśnie oni wiedzą najlepiej, czego potrzebują. Dla marki priorytetem jest stawianie sobie wyzwań i sprostanie oczekiwaniom klientów. I tym sposobem ich najlepszą reklamą jest właśnie zadowolenie mężczyzn, którzy nabyli maszynkę do golenia miejsc intymnychShav.

Shav – o ten marce męskich golarek jest głośno!

O tej marce maszynek do jaj jest głośno i to nie bez powodu! Najlepszą rekomendacją Shav są tysiące zadowolonych Klientów, a ta liczba rośnie, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Cieszyć się uznaniem także poza granicami ojczyzny, to wielkie uznanie dla Shav. Nic więc dziwnego, że marka stała się poważnym graczem. O jej sukcesie i produkcie, który zrewolucjonizował męski sektor beauty można przeczytać magazynie National Geographic oraz serwisie Onet. Docenił go także sam magazyn Forbes, co spotkało się z wieloma pozytywnymi ocenami. We wrześniu 2023 roku, reklama Shav, golarki do miejsc intymnych, rozświetliła największą halę w Polsce – samą Tauron Arene w Krakowie. Ponadto Shav zyskał miano oficjalnego partnera, jednego z najbardziej popularnych biegów z przeszkodami w Polsce, Runmageddonu. Co więcej, golarkę do jaj Shav mogliście zobaczyć w magazynach pokładowych linii lotniczych Wizz Air w całej Europie. Ciekawą inicjatywą było umieszczenie banerów promujących Shav w Krakowskich autobusach. W październiku Shav dał się poznać bliżej mieszkańcom całego Krakowa, dzięki czemu maszynka do golenia miejsc intymnych stała rozpoznawalnym symbolem męskiej pielęgnacji na terenie całej stolicy małopolski.

Dlaczego maszynka  do golenia Shav jest najlepszym wyborem?

Golarka do miejsc intymnych Shav nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością. Jest to najlepsza golarka do miejsc intymnych dla mężczyzn. Jej największą zaletą jest jej bezpieczeństwo. Dzięki niej możesz pożegnać się z podrażnioną skórą i zacięciami podczas golenia włosów łonowych. Golenie tą maszynką do miejsc intymnych jest komfortowe nawet w okolicach trudno dostępnych miejsc, czego nie można powiedzieć o wielu golarkach dostępnych na rynku. Zawdzięczamy to autorskiej technologii CutFree i wysokiej jakości ostrzom ceramicznym i ze stali nierdzewnej, które wyróżniają się tym, że są bardzo gładkie, co minimalizuje ryzyko podrażnień skóry podczas golenia. Dodatkowo jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a taka trwałość sprawia, że ostrze nie ulega wyszczerbieniom, które mogą Cię skaleczyć. Dodatkowym atutem jest klasa wodoodporności na poziomie IPX5, dzięki czemu możesz używać jej pod prysznicem, co pozwala zachować czystość łazienki. Docenisz także pojemną baterię w maszynce do jaj – akumulator (litowo-jonowy) ma pojemność aż 600 mAh. Dzięki temu po jednym, pełnym naładowaniu działa aż 90 minut! Tym sposobem sprawdzi się doskonale zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów. Poznaj maszynkę do golenia miejsc intymnych Shav i poznaj wysoką jakość golenia!